Půjčte si u nás e-knihy!

Knihovna Břetislava Kafky spouští od 15. 5. 2023 novou službu pro čtenáře - výpůjčky e-knih. Jak na to se dozvíte v následujícím článku.
Půjčte si u nás e-knihy!

Jak začít?

1)    Pro půjčování e-knih musíte mít v naší knihovně platnou registraci, tzn. zaplacený roční čtenářský poplatek, a v osobních údajích musíte mít uvedenou e-mailovou adresu (lze vyplnit i po přihlášení ke svému čtenářskému kontu na stránkách knihovny).

2)    Zdarma si stáhnete aplikaci Palmknihy pro telefony, tablety a čtečky se systémem Android nebo iOS.

3)    V aplikaci se musíte zaregistrovat pod stejným e-mailem, kterým jste registrováni v knihovně.

Jak si e-knihy vypůjčit?

4)     Přihlaste se do on-line katalogu knihovny.

5)     Vyhledejte si v katalogu Vámi požadovaný titul a pokud je k dispozici jako e-kniha, klikněte na tlačítko „Půjčit e-knihu“ u Vámi vybraného titulu.

Kde svou e-knihu najdete?

6)     Po vypůjčení naleznete e-knihu v aplikaci Palmknihy v sekci „Moje e-knihy“.  Za 31 dní se eVýpůjčka sama vrátí, měsíčně si můžete vypůjčit 2 eVýpůjčky.

Potřebujete poradit?

Ptejte se knihovnic.

Více o aplikaci najdete na https://www.palmknihy.cz/aplikace , nebo se ozvěte na knihovna@palmknihy.cz.