Výstava Zázraky evoluce

Od 6. června je v průjezdu knihovny k vidění nová výstava s názvem Zázraky evoluce.
Výstava Zázraky evoluce

V rámci výstavy můžete shlédnout část děl žáků z výtvarného oboru ZUŠ Červený Kostelec, které vznikly pod vedením Radoslavy Giuliano Šimkové a Mgr. Pavly Kejzlarové.  Je volným pokračováním výstavy, která se konala v květnu ve výstavní síni Městského úřadu Červený Kostelec.

Inspirací pro obrazy se stal výlet dětí do Národního muzea v Praze. Díky tomuto zážitku a také prostřednictvím knih zapůjčených z fondu Oddělení pro děti a mládež Knihovny Břetislava Kafky Červený Koselec se žáci ponořili do tvorby a vznikla tak skvělá výtvarná díla, která obsahují témata zahrnující vznik a průběh vývoje života na Zemi.

Výstava je k vidění do konce letních prázdnin vždy v otevírací době knihovny v knihovním průjezdu, tak si ji nenechte ujít.