Pro děti Workshop

Školní čtenářský klub v květnové Zahradě příběhů

V pondělí 16. května odpoledne se sešly děti ze školního čtenářského klubu Lupiči příběhů v knihovně.
Školní čtenářský klub v květnové Zahradě příběhů

Paní knihovnice si pro ně připravily čtení z nejnovější knížky Neila Gaimana Pirátský guláš a vaření podle kuchařky Škoda nevařit.

V rozpáleném odpoledni všuchni našli úkryt pro čtení pod odkvetlou třešní. Samotné vaření, na kterém se děti s radostí podílely, se pak realizovalo na krytém dřevěném pódiu.

V rámci programu Lupiči využili i tabule umístěné na plotě, aby děti mohly zapsat bezva recept na bramborové taštičky plněné kopřivovou nádivkou a sypané čerstvou pažitkou.

Akce se nadmíru vydařila. Příště se čtenářský klub sejde opět v ZŠ Horní Kostelec a bude se bavit knížkou Nedráždi bráchu bosou nohou. Je veřejnosti otevřen. Můžete se přijít podívat, co vše se dá zažívat s knihami...