Výtvarný workshop dětí ze ZUŠ Červený Kostelec na chodníku

Knihovna Břetislava Kafky ve spolupráci s výtvarným oborem ZUŠ Červený Kostelec připravila výtvarný happening, který se odehrál 23. března na náměstí.
Výtvarný workshop dětí ze ZUŠ Červený Kostelec na chodníku

V rámci celostátní akce Březen - měsíc čtenářů se uskutečnila netradiční akce, která měla upozornit na skutečnost, že knihovna musí každý rok vyřazovat velké množství knih, které si již nikdo nepůjčuje a pouze zabírají v regálech místo pro nové tituly. V tom případě se tyto knížky nehodí již k ničemu jinému, než aby si s nimi děti hrály a mohly z nich vytvářet výtvarné kompozice. To se díky nápaditosti dětí z výtvarné třídy Pavly Kejzlarové dařilo nad míru a na chodníku před papírnictvím Ivín za krásného slunného počasí vznikla řada zajímavých kompozic.