Workshop

Březen v knihovně nabízí pestrou paletu akcí

Letos se naše knihovna připojuje k celostátní akci "Březen - měsíc čtenářů". Nabízíme celou řadu zajímavých besed, worshopů a přednášek pro děti i dospělé.
Březen v knihovně nabízí pestrou paletu akcí

3. a 4. března Setkání s paní Jitkou Fikrovou (www.píšu.si) pro vybrané třídy ZŠ V. Hejny.

5. března v 9:30 BOOKSTART pro starší děti (3-6 let) a jejich rodiče.

8. března Knihovníček s nejlepšími knihami pro děti 0-6 let. Co číst dětem ve věku 0-6 let?

8. a 11. března v 16 hod Povídání nad vybranými dětskými knihami pro nejmenší a začínající čtenáře (4–9 let) v oddělení pro děti a mládež.

10. a 11. března Prvňáci patří do knihovny. Seznámení všech kosteleckých prvňáčků s knihovnou.

15. března v 17 hod Přednáška doc. Magdaleny Pokorné o K. H. Borovském.

17. března v 16 hod Setkání nad knihami pro děti z I. stupně ZŠ. Zveme každého, koho zajímá, co by děti mohly číst, na povídání do oddělení pro děti a mládež.

19. března v 18 hod Neformální diskuze o současné literatuře pro dospělé. Setkání všech, kdo rádi čtou, v zahradní kavárně Trees.

V rámci Března – měsíce čtenářů proběhne také:

Setkání s učiteli nad knihami pro děti z II. stupně ZŠ
Výtvarný happening Město pro každého ve spolupráci s výtvarným oborem ZUŠ Červený Kostelec na prostranství před papírnictvím Ivín

S výjimkou literárního večera v kavárně Trees se všechny pořady odehrávají v Knihovně Břetislava Kafky