Únorový Bookstart pro děti od 3 do 6 let

Mají Vaše děti rády pohádky? Přijďte společně s nimi do knihovny rozvíjet fantazii a zažít spoustu zábavy nejen s knihami.
Datum konání akce
15. 2.
(16:00)
Únorový Bookstart pro děti od 3 do 6 let

Projekt Bookstart, který je zaměřený na rozvoj předčtenářské gramotnosti u nejmenších dětí, byl ve svých počátcích zaměřen pouze na děti ve věku 0-3 let. V roce 2021 se ale díky úspěchu, který projekt v celé České republice má, přidala další věková kategorie - děti 3-6 let. Díky projektu se děti s rodiči učí příjemně trávit čas s knihou v ruce, což dětem přináší nejen společně strávené chvíle s rodiči, ale taky nenásilnou formou rozvíjí jejich fantazii a kreativitu.

Knihovna Břetislava Kafky je do projektu zapojena od roku 2019, proto i u nás probíhají pravidelná setkání pro obě věkové kategorie.

Setkání v rámci Bookstartu pro děti od 3 do 6 let budou probíhat jednou měsíčně během čtvrtečního odpoledne.

Další setkání pro děti od 3 do 6 let a jejich rodiče v tomto školním roce proběhne ve čtvrtek 15. února v 16 hodin.

Scházíme se v dětském oddělení, ale program probíhá i v podkroví knihovny, společně čteme, hrajeme si, vyrábíme, najde se i čas na společnou svačinku a volnou hru dětí. 


Program trvá cca 2 hodiny, vstup je zdarma, ale kapacita Bookstartu je omezena, proto je nutné se na něj přihlásit, a to nepozději do pondělí 12. února.

Přihlašovací formulář naleznete zde.

Pro bližší informace pište na mail ungrova@knihovnack.cz.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.