Expedice Colorado River

Přijďte v pondělí 13. listopadu v 17 hodin do podkroví knihovny na cestopisný pořad z vodáckého prostředí Jiřího Karase Jůzla z Trutnova.
Datum konání akce
13. 11.
(17:00)
Expedice Colorado River

Jedná se o cestopisný pořad z jedné z nejkrásnějších a nejdivočejších řek naší planety, pro vodáky světa kultovní řeky – „Colorado River“, pramenící v Amerických Skalnatých horách.

Hodinový film přibližuje 21 dní pobytu v adrenalinových peřejích Colorado River na dně slavného GRAND KAŇONU a pěších průstupů jeho bočními kaňony. Zejména jeden z nich – „Havasu Canyon” vás zavede do pradávné historie, uchvátí blankytně modrými vodopády, pohledy do nádherné nedotčené přírody Národního parku Grand Canyon. Zhlédnete každodenní průběh vodácké expedice, které se autor dokumentu zúčastnil.

Vstupné 50 Kč