Deskovky pro všechny

V úterý 28. 2. od 16 hodin se v podkroví knihovny poprvé po delší době uskuteční odpoledne věnované deskovým hrám.
Datum konání akce
28. 2.
(16:00 - 19:00)
Deskovky pro všechny

Nečekejte žádný dril a nudné učení pravidel, účelem tohoto odpoledne je užít si trochu zábavy a možná i poznat nové známé a kamarády. Prostě přijdete, vyberete si nějakou hru a zahrajete si.

K dispozici budou hry pro nejmenší, malé, větší i největší; krátké i dlouhé; zábavné, logické i vědomostní. A pokud máte doma nějakou hru, kterou máte rádi nebo ji s Vámi nikdo nechce hrát, a rádi byste ji naučili někoho dalšího, klidně ji s sebou přineste.

Vstup je zdarma, není nutné se hlásit předem, s sebou budete potřebovat jen dobrou náladu a chuť si hrát. Těšit se na Vás bude Kristina Ungrová.

Pro více informací pište na mail ungrova@knihovnack.cz.