Lednový Bookstart pro děti od 3 do 6 let

Mají Vaše děti rády pohádky? Přijďte společně s nimi do knihovny rozvíjet fantazii a zažít spoustu zábavy nejen s knihami.
Datum konání akce
21. 1.
(9:30 - 11:00)
Lednový Bookstart pro děti od 3 do 6 let

Projekt Bookstart je zaměřený na rozvoj předčtenářské gramotnosti u nejmenších dětí. Díky projektu se děti s rodiči učí příjemně trávit čas s knihou v ruce, což dětem přináší nejen společně strávené chvíle s rodiči, ale taky nenásilnou formou rozvíjí jejich fantazii a kreativitu.

Setkání v rámci Bookstartu probíhají v Knihovně Břetislava Kafky šestkrát ročně (3x na jaře a 3x na podzim) během sobotního dopoledne.

Lednový Bookstart proběhne 21. 1. 2023 od 9:30 a je určen pro děti od 3 do 6 let a jejich rodiče.

Scházíme se v dětském oddělení, ale program probíhá i v podkroví knihovny, společně čteme, hrajeme si, vyrábíme, najde se i čas na společnou svačinku a volnou hru dětí.

Program trvá cca 90 minut, vstup na akci je zdarma, ale je nutné se předem přihlásit - přihlašování je možné do pátku 20. 1. do 19:00.

Přihlašovací formulář naleznete zde.

Pro bližší informace pište na mail ungrova@knihovnack.cz.