Aktualita Upozornění Pro děti

Bookstart pro děti od 3 do 6 let

Mají Vaše děti rády pohádky? Přijďte společně s nimi do knihovny rozvíjet fantazii a zažít spoustu zábavy nejen s knihami.
Datum konání akce
2. 4.
(9:30)
Bookstart pro děti od 3 do 6 let

Projekt Bookstart, který je zaměřený na rozvoj předčtenářské gramotnosti u nejmenších dětí, byl ve svých počátcích zaměřen pouze na děti ve věku 0-3 let. V roce 2021 se ale díky úspěchu, který projekt v celé České republice má, přidala další věková kategorie - děti 3-6 let. Díky projektu se děti s rodiči učí příjemně trávit čas s knihou v ruce, což dětem přináší nejen společně strávené chvíle s rodiči, ale taky nenásilnou formou rozvíjí jejich fantazii a kreativitu.

Knihovna Břetislava Kafky je do projektu zapojena od roku 2019, a proto právě v Březnu - měsíci čtenářů, startuje projekt Bookstart 3-6 let i u nás v knihovně.

Setkání budou probíhat každou první sobotu v měsíci.

Další setkání v rámci Bookstartu proběhne 2. 4. 2022 od 9:30 v podkroví knihovny a je určeno pro děti od 3 do 6 let a jejich rodiče.

Na akci je nutné se předem přihlásit, kapacita je 20 dětí.

Přihlašovací formulář naleznete zde.

Pro bližší informace pište na mail ungrova@knihovnack.cz.