Jak na tablet a chytrý telefon

Semináře pro seniory. Je vám 65 a více let? Zdarma vás naučíme, jak správně ovládat tablet nebo chytrý telefon a jak se bezpečně pohybovat na internetu.
Jak na tablet a chytrý telefon

Knihovna Břetislava Kafky Červený Kostelec ve spolupráci s neziskovou organizací Moudrá Sovička z.s. pořádá dva semináře.

Prvním je seminář Jak na tablet a chytrý telefon. Uskuteční se ve středu 9. 11. 2022 od 8:00 do 12:00 hodin v multifunkčním centru v podkroví Knihovny Břetislava Kafky. Tento seminář je určen pro zájemce, kteří mají svůj vlastní chytrý telefon nebo tablet - dostatečně nabité zařízení si proto přineste na seminář s sebou.

Druhým je seminář Nebojte se chytrých telefonů, který se uskuteční také ve středu 9. 11. 2022, ale v čase od 14:00 do 16:00 hodin v multifunkčním centru v podkroví Knihovny Břetislava Kafky. Tento seminář je určen pro zájemce, kteří nemají chytrý telefon ani tablet, ale chtějí si zařízení vyzkoušet a dozvědět se více o jeho možnostech.

Akce budou probíhat za platných vládních podmínek a je nutné se na ně přihlásit nejpozději do 31. 10. 2022, protože jejich kapacita je omezená. Multifunkční centrum se nachází v podkroví knihovny, kam je díky výtahu zajištěn bezbariérový přístup.

Možnosti pro přihlašování jsou následující:

telefonicky na číslech +420 491 463 384, nebo +420 605 500 188

e-mailem na reditelka@knihovnack.cz

nebo osobně v knihovně.

Těšíme se na viděnou!

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.